Всеукраїнська школа ультразвукової та функціональної діагностики

 

Всеукраїнська школа ультразвукової та функціональної діагностики відбулася в оновленому форматі

 

20-21 жовтня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбувся осінній цикл майстер-класів Всеукраїнської школі ультразвукової та функціональної діагностики. Практичні заходи доповнила тематична експозиція, секція та доповіді експертів, орієнтовані на підвищення кваліфікації фахівців, розширення і вдосконалення практичних і теоретичних навичок, ознайомлення з новітніми технологіями і професійним сучасним обладнанням.

 

Організаторами заходу виступили Українська Асоціація фахівців з ультразвукової діагностики, Асоціація радіологів України, Компанія LMT

 

Партнерами Всеукраїнської школи ультразвукової та функціональної діагностики стали: Toshiba, «УМТ+», ALT-Україна, Hitachi, Healcerion, «Мед Ексім», Esaote, SonoScape, Medical Group, Echosens, RH.

 

Захід відбувся під головуванням Головного позаштатного спеціаліста МОЗ України зі спеціальності «Ультразвукова діагностика», Президента Української Асоціації фахівців з ультразвукової діагностики О.Б. Динника. Серед відвідувачів Всеукраїнської школи ультразвукової та функціональної діагностики: спеціалісти УЗД, представники приватних клінік, клініцисти та інші.

 

 Понад 753 спеціалістів отримали фахові консультації, протестували обладнання, взявши участь у унікальних майстер класах «Місце традиційних та інноваційних технологій УЗД у вирішенні проблеми дифузних захворювань печінки», «Методичні основи біопсії печінки під контролем УЗД», «Фіброеластосканування печінки», «Мультимодальні підходи в променевій діагностиці дифузних хвороб печінки та її ускладнень», «Клінічне значення допплерівського моніторингу та емболодетекції мозкового кровотоку», «Хмарні технології для дистанційної обробки ЕКГ та спірографії у практиці приватного лікаря», «Лазерне лікування варикозної хвороби в умовах приватної клініки». Майстер-класи відбулися на обладнанні визнаних фахівцями торгових марок: SonoScape, Esaote, FibroScan, Siemens.

 

 

Справжній успіх мала секція «Юридичні аспекти організації приватного кабінету УЗД», у рамках якої директор юридичної компанії «МедАдвокат» Олена Беденко-Зваридчук розповіла про організаційно-правові аспекти відкриття та діяльності приватного кабінету УЗД.

 

Усі дні роботи школи були насичені доповідями, які були присвячені місцю традиційних та інноваційних технологій УЗД у вирішенні проблеми дифузних захворювань печінки, клінічному значенню пункційної біопсії у хворих з хронічними гепатитами вірусної етіології, особливостям методу векторного аналізу ЕхоКГ у пацієнтів з ІХС. Компанія TREDEX презентувала кишеньковий 12-канальний електрокардіограф «Москіт».

 

Понад 60 спеціалістів прийняли участь у засіданні обласних позаштатних спеціалістів МОЗ України зі спеціальності «Ультразвукова діагностика» та ради Української асоціації фахівців з ультразвукової діагностики.

 

 

Супроводжувала захід тематична експозиція, де було представлено обладнання для ультразвукової та функціональної діагностики, нові технології, супутнє обладнання та витратні матеріали від вітчизняних та зарубіжних виробників.

 

Організатори дякують учасникам та відвідувачам та запрошують до роботи у Всеукраїнській школі ультразвукової та функціональної діагностики
у рамках
VII Міжнародного Медичного Форуму/V Міжнародного Медичного Конгресу
19-21 квітня 2016 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», Київ, вул. Салютна, 2-Б!

Детальна інформація
+38 (044) 206-10-99
info@medforum.in.ua
congress@medforum.in.ua 
www.medforum.in.ua

 

 

Дата: 
пятница, ноября 13, 2015