VIII Міжнародний Медичний Форум вкотре підтвердив статус головної події галузі охорони здоров’я України!

З 25 по 27 квітня 2017 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбувся VIII Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині — здоров'я нації».

Форум об’єднав наукову, дискусійну, ділову площадки, а також найбільші в Україні спеціалізовані виставки останніх досягнень ринку охорони здоров’я та фармацевтики. Високий професійний рівень події дозволив фахівцям підвищити рівень кваліфікації, обмінятися досвідом, ознайомитися з міжнародними досягненнями, налагодити партнерські відносини, представити інноваційні розробки, які вже найближчим часом будуть впроваджуватися в практику охорони здоров'я України.

 

Форум викликав великий інтерес з боку фахівців медичної науки і практики. Цього року подія об’єднала 12 120 зареєстрованих фахівців. Серед учасників і відвідувачів: керівники державних органів у сфері охорони здоров'я, керівники і представники провідних наукових, освітніх і медичних установ, об’єднань, власники і топ-менеджмент приватних медичних клінік, бізнес-компаній, вчені, лікарі-практики, фахівці у сфері медицини, стоматології і фармацевтики.

 

ДЕТАЛЬНИЙ ПОСТ РЕЛІЗ >>>

ФОТОЗВІТ >>>

ВІДЕОЗВІТ >>>

СТОРІНКА НА FACEBOOK >>>

 

 

Дата: 
суббота, мая 13, 2017