VIII Міжнародна виставка Медичного та Оздоровчого туризму, Spa&Wellness - Healthcare Travel Expo та Міжнародний конгрес Медичного туризму (IMTC)

Міжнародна виставка Медичного та Оздоровчого туризму 2019

11-12 червня 2019 року у виставковому центрі ACCO International (Україна, Київ, пр-т Перемоги, 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна) відбулися головні галузеві заходи, які об'єднали лідерів медичного і оздоровчого туризму України, а також зарубіжжя, - VІІІ Міжнародна виставка Медичного та Оздоровчого туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo та Міжнародний конгрес медичного туризму.

 

Виставка стала платформою для активної взаємодії та співпраці між гравцями ринку медичного туризму на професійному рівні. Насичена бізнес-програма заходів та В2В BUYERS MEETING відкрили нові горизонти для розвитку та просування медичних послуг на міжнародному та внутрішньому ринках.

 

Організатори заходу: компанія LMT, MPE (Medical Professional Events)

За сприяння Української Асоціації Медичного Туризму, Фонду сприяння охороні здоров'я та оздоровлення Індії

 

Офіційна підтримка: Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства охорони здоров'я України, Національної академії медичних наук України, НМАПО імені П. Л. Шупика

 

Генеральний спонсор: ПРАВЕКС БАНК

Спонсор: Інститут Репродуктивної Медицини, клініка професора Дахно Ф.В.

 

Генеральний інформаційний партнер: IMTJ

 

Експозиційна частина виставки була представлена колективними стендами Латвії, Казахстану, Фінляндії, Грузії, а також представниками інших країн: Великої Британії, Індії, Іспанії, Німеччини, Польщі, Румунії, України.

 

Новітні медичні технології та інноваційні розробки лікування пацієнтів продемонстрували провідні українські та зарубіжні медичні центри.

 

Постійні учасники виставки: Evex Hospitals; Quirónsalud; центр медичного туризму Baltic care; Клініка Лазерної медицини Д-ра Мауріньша; Латвійське агентство інвестицій та розвитку (LIAA); Латвійський кластер з оздоровчого туризму, Українська Асоціація Медичного Туризму, Amber Life, HYKSin - Гельсінська Університетська Лікарня, ТОВ ЛАТТЕПС, ТМ Amber Life та інші.

 

До постійних учасників у 2019 році долучилося багато нових експонентів: Центр естетичної медицини і здоров'я DEAMED; Dr. D.Y Patil Medical College, Hospital and Research Centre, Pune; Umit – Центр томотерапії та ядерної медицини; Астана Конвеншн Бюро; Лікарня Медичного центру Управління справами Президента Республіки Казахстан; Національний науковий кардіохірургічний центр; Республіканський центр розвитку охорони здоров'я МОЗ Республіки Казахстан; AmberLife Cancer Clinic; Intour Polska; SANOCARE SRL; Doktoram; FootBalance; медичний центр Granate; Клініка планування сім’ї ICSI Clinic; Prestige Comfort; Smart Med; онкологічний центр TomoClinic; U-Impl Switzerland; Друкарня Вольф; Дентал Дизайн; Медична мережа Добробут; санаторій Журавушка; Зір сто процентів; медичний центр Інго; Інститут Репродуктивної Медицини, клініка проф. Дахно Ф.В.; Клініка репродуктивної медицини ім. академіка В.І. Грищенка; Consilium Medical; Курортний готель Лісова пісня, мережа центрів репродуктивного здоров’я Мати та дитина; Медейра Клініка; ТОВ Медтехснаб; Клініка репродуктивної медицини НАДІЯ; Центр педіатрії розвитку Особливі; Повер Про; ПРАВЕКС БАНК; Топлайн; ТОВ Харізма; Хемотека; ТОВ Юнімед Лабораторіз; Visit Finland; Онкологічна клініка Дократес; Клініка Хєлена та інші.

 

Цього року нововведенням виставки став МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС МЕДИЧНОГО ТУРИЗМУ (IMTC) – унікальна платформа для обміну досвідом в лікуванні багатьох захворювань між зарубіжними і вітчизняними медичними центрами та клініками. Це місце зустрічі і активної взаємодії гравців ринку медичного туризму, це нові можливості розвитку і просування медичних послуг в Україні і за кордоном.

 

Протягом двох днів у рамках Конгресу проходила конференція «Приватна Медицина 2019. Медичний туризм: сьогодення та перспективи», яка була поділена на дві секції.

В перший день на секції «Виїзний медичний туризм: реалії та перспективи» були розглянуті питання виїзного медичного туризму з України, послуги для українських пацієнтів у європейських лікарнях, світові тенденції у розвитку медичного туризму, бізнес-стратегії по залученню пацієнтів з України та країн СНД, правові аспекти та принципи роботи з міжнародними страховими компаніями.

 

Другого дня на секції «Сучасні досягнення української приватної медицини. В’їзний медичний туризм в Україну – Why not?» для байєрів Європи/СНД; посередників медичного туризму; представників українських приватних медичних центрів, лікарів приватної практики було розглянуто питання з правових аспектів в’їзного медичного туризму, розвитку в’їзного медичного туризму, міжнародна акредитація медичних центрів, репродуктивна медицина в Україні, трансгендерні пацієнти, ключові компетенції в кардіохірургії та онкології, співвідношення систем стандартів JCI та ISO для медичних закладів, реконструктивна та пластична хірургія європейського рівня в Україні, психологічні та юридичні аспекти прийому іноземних пацієнтів та багато інших, не менш цікавих тем.

 

На семінарі «Інновації в лікуванні передньої поверхні та придатків ока» ділилися своїми знаннями лікарі-офтальмологи та завідувач і викладачі кафедри офтальмології НМАПО імені

П. Л. Шупика. Надзвичайно цікавими для слухачів були теми запальних захворювань переднього відрізку ока, ендоскопічне дослідження сльозних шляхів та сучасні хірургічні методи лікування сльозотечі.

 

Повний зал акушерок, медичних сестер акушерсько-гінекологічного профілю зібрала Українська Школа Медсестринства: акушерство та гінекологія, організаторами якої виступили Medical Professional Events та Асоціація медичних сестер України. Було розглянуто низку актуальних тем, таких як: трудова міграція, комп’ютеризовані робочі місця в акушерстві та гінекології, ін’єкційна безпека, кровотечі, юридична відповідальність акушерок та медичних сестер за професійні правопорушення, компетенція медичної сестри, невідкладні стани, серцево-легенева реанімація, яка була продемонстрована на манекені.

 

Не менш цікаві теми були розглянуті на семінарі «Новації в імплантології та стоматології: можливості України», організатором якого став Медичний центр «Дент вокал». Інтерес у лікарів-стоматологів та імплантологів викликали доповіді Dental tourism to Ukraine, цифрові технології в сучасній стоматології та впровадження цифрових технологій в сучасну стоматологічну клініку, перспективи сучасної імплантології.

Лікарів-онкологів зібрав семінар «Сучасні методи лікування та діагностики онкологічних захворювань», де було розглянуто низку важливих тем в онкології, таких як майбутнє безпечного лікування раку, інтервенційний ультразвук в онкології, досвід впровадження томотерапії, онкологічна клініка світового рівня та сервіс, який надає весь спектр онкофармацевтичних продуктів та послуг.

Привернув увагу репродуктологів, акушерів та гінекологів, байєрів медичного туризму семінар «Сучасні репродуктивні технології в Україні: що приваблює іноземних пацієнтів?»

Доповідачі-експерти розглянули ключові питання розвитку репродуктивного туризму у світі та фактори вибору іноземними пацієнтами України для лікування, нові технології в ДРТ, клінічна лабораторія репродуктивної клініки та багато інших. Учасники досить жваво дискутували на тему того, що шукають іноземні пацієнти в Україні.

 

Серед заходів для реабілітологів, фізіотерапевтів, фахівців спортивної медицини слід відмітити III Міжнародну науково-методичну конференцію: Авторську школу Сергія Капралова «Сучасні, етнічні та нетрадиційні методи, що застосовуються в масажі, фізичній реабілітації та спортивній медицині» та IV Міжнародну науково-методичну конференцію: Авторську школу Сергія Капралова «Форум масажних і SPA-реабілітаційних технологій» організатором яких став Центр Капралова. На прикладах Сергій Капралов показав слухачам власні авторські методики, які вже впроваджені в реабілітаційних відділеннях деяких центрів.

 

12 червня в рамках виставки відбулася В2В BUYERS MEETING – безкоштовна програма зустрічей B2B для зареєстрованих учасників виставки з байєрами медичного туризму Європи, СНД і України. Особлива атмосфера посприяла новим знайомствам, зустрічам зі старими друзями, обміну досвідом та піднесеному настрою.

 

Вперше в Україні виставка та конгрес проводилися як окремий захід, на новому виставковому майданчику.

Чекаємо на зустріч у 2020 році! Обіцяємо, буде ще цікавіше і насиченіше!

 

VIII МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА МЕДИЧНОГО ТА ОЗДОРОВЧОГО ТУРИЗМУ, SPA&WELLNESS - HEALTHCARE TRAVEL EXPO У ЦИФРАХ:

1075 м2 експозиційної площі

57 експонентів з 11 країн: Білорусі, Великобританії, Грузії, Індії, Іспанії, Казахстану, Латвії, Польщі, Румунії, України, Фінляндії

науково-практичних заходів

6 організаторів та співорганізаторів

64 доповідачів – експертів

1032 фахівців-відвідувачів

 

ОФІЦІЙНИЙ ЗВІТ, ФОТОГРАФІЇ ТА КАТАЛОГ ВИСТАВКИ ДИВІТЬСЯ ТУТ: http://www.htexpo.com.ua/ua/arhiv-2019

Дата: 
четверг, июня 20, 2019