ТОП-ПОДІЇ ОСЕНІ ДЛЯ МЕНЕДЖЕРІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

 

Осінь буде насиченою на професійні події, які консолідують керівників галузі охорони здоров’я задля конструктивного діалогу, обміну досвідом, навчання та підвищення кваліфікації. У столиці відбудеться справжній форум керівників, головних лікарів та їх заступників державних та приватних медичних установ з усіх регіонів України.

 

Науково-практична конференція з міжнародною участю

«Організація і управління охороною здоров’я 2015»

20-21 жовтня 2015 року, ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2-Б)

Організатори – Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика та Компанія LMT.

Співорганізатори заходу – ДУ «Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України», УКРМЕДПАТЕНТІНФОРМ МОЗ України, Кафедра суспільного здоров’я Національної академії державного управління при Президентові України, журнал «Практика управління медичним закладом».

Захід відбудеться за участю Всеукраїнської Асоціації Головних Лікарів, кафедри організації і управління охороною здоров’я ЛНМУ імені Данила Галицького, кафедри громадського здоров’я Ужгородського національного університету та за сприяння міжнародних організацій, медичних асоціацій та об’єднань.

Доповіді спікерів конференції будуть присвячені кадровій політиці, організаційно-правовим та фінансово-економічним механізмам здійснення управління медичним закладом в умовах реформування галузі.

Роботу конференції продовжить семінар «Державна медицина: реалії практики». У рамках конференції також заплановано проведення міжнародної секції.

Захід внесено до Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2015 році. Учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

 

Український конгрес «Приватна медицина»

20-22 жовтня 2015 року, ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2-Б)

Конгрес – нова платформа для обговорення та вирішення актуальних та проблемних питань приватної медицини, професійного діалогу між представниками ринку приватних медичних послуг та керівниками галузі охорони здоров’я. Організатор – Компанія LMT. Співорганізатор – редакція журналу «Практика управління медичним закладом».

Управлінці охорони здоров'я зможуть відвідати такі навчальні та дискусійні панелі Конгресу, як V ювілейну Практичну конференцію «Приватна медицина: реалії практики», семінар «Правові питання в діяльності приватних закладів», семінар-практикум «Все про медичний бізнес у мережі Інтернет», круглий стіл «Ефективне управління персоналом у медицині», секцію «Ефективна співпраця приватних закладів зі страховими компаніями», секцію «Юридичний захист медичного бізнесу: поради від практиків».

Доповнить роботу науково-практичних заходів експозиційна частина, яка дозволить зекономити час та ознайомитися з пропозиціями ринку, обрати постачальників медичного обладнання, медичного інструментарію, товарів медичного призначення для медичних центрів та діагностичних лабораторій.

 

Участь – безкоштовна, за умови обов’язкової реєстрації.

Ознайомитися з детальною програмою, а також зареєструватися можна на сайті заходів: www.medforum.in.ua.

З приводу додаткових питань, будь ласка, звертайтеся: (044) 206-10-99, info@medforum.in.ua, congress@medforum.in.ua

 


 

Для лікарів-спеціалістів 20-22 жовтня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Київ, вул. Салютна, 2-Б) пройде осінній цикл науково-практичних заходів Спеціальної програми «Дні лабораторної медицини» та майстер-класів Школи ультразвукової та функціональної діагностики.

Дата: 
среда, августа 19, 2015