ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ОФІЦІЙНО ПІДТРИМУЄ МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ «ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ – ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ»

Зосереджуючи свою увагу на розвитку галузі охорони здоров’я, Президент України Петро Олексійович Порошенко офіційно підтримує проведення V Ювілейного Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації», який відбудеться 14-16 жовтня 2014 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

«Участь у заході закордонних і вітчизняних спеціалістів дасть змогу фахівцям охорони здоров’я підвищити свою професійну кваліфікацію, отримати сучасні знання і перейняти передовий досвід стосовно новітніх методів та засобів лікування. Переконаний, що результати Форуму будуть мати практичне втілення і сприятимуть зростанню рівня медичної допомоги», – підкреслив Президент.

Форум – масштабний комплексний захід інноваційного напрямку галузі охорони здоров'я України, який об’єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції, створює міжнародну платформу для обміну досвідом та сприяє налагодженню ділових стосунків з потенційними партнерами.

V Ювілейний Міжнародний Медичний Форум відбудеться 14-16 жовтня 2014 р. у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки».

З офіційною підтримкою Форуму можна ознайомитися тут.

 

Будемо раді бачити Вас та Ваших колег на визначній події галузі охорони здоров’я – МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ФОРУМІ ТА КОНГРЕСІ.

 

З повагою,

Оргкомітет V Ювілейного Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»,

ІІІ Міжнародного Медичного Конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України»

 

Дата: 
четверг, сентября 18, 2014