Прес-реліз Міжнародного конгресу з Лабораторної медицини 23–25 вересня 2020 року

Вибачте, у зв'язку із технічними проблемами сайту, деякі матеріали досі написані мовою країни-агресора.

Вже працюємо над виправленням проблеми!

 

Приєднуйтеся до Волонтерського руху «Носоріг» → В ТЕЛЕГРАМІ!

 

Міжнародний конгрес з Лабораторної медицини

23–25 вересня 2020 року у сучасному виставковому центрі ACCO International вперше відбудеться Міжнародний конгрес з Лабораторної медицини, присвячений пам’яті Президента Всеукраїнської Асоціації Клінічної Хімії та Лабораторної Медицини, зав. каф. клінічної лабораторної діагностики  НМАПО ім. П. Л. Шупика, професора Ганни Геннадіївни Луньової. 

 

Група компаній LMT, провідний організатор щорічних міжнародних форумів, виставок, конференцій цього року вперше проводить унікальний інтегрований захід, який поєднує актуальну науково-практичну програму та спеціалізовану експозицію комплексних рішень для медичних лабораторій.

Завітавши на Конгрес, кожен зможе почути про новинки лабораторного обладнання, побачити їх на власні очі, протестувати та ознайомитися з особливостями їх практичного застосування, побудувати довгострокові ділові відносини між виробниками, постачальниками лабораторного обладнання і спеціалістами в галузі лабораторних досліджень, підвищити кваліфікацію, обмінятися досвідом з іноземними колегами.

 


На Конгрес вже зареєструвалися понад 3000 керівників та директорів приватних та державних медичних закладів, завідувачів лабораторій, лаборантів, гематологів, трансфузіологів, біохіміків, імунологів, бактеріологів, біологів, мікробіологів, інфекціоністів, паразитологів, вірусологів та фахівців суміжних спеціальностей.


 

Організатори: Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Національна академія медичних наук України, Всеукраїнська асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини, Група компаній LMT.

 

ІДЕЇ. ІННОВАЦІЇ. РІШЕННЯ

У рамках науково-практичної програми Конгресу безперервно всі три дні проходитимуть конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, а також питанням розвитку лабораторної медицини.

 

Перший день Конгресу почнеться з офіційного відкриття дводенної Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Ефективність, якість та доступність сучасної лабораторної медицини в Україні», присвяченої пам’яті Президента Всеукраїнської Асоціації Клінічної Хімії та Лабораторної Медицини, зав. каф. клінічної лабораторної діагностики НМАПО ім. П. Л. Шупика, проф. Ганни Геннадіївни Луньової, яку організовують НМАПО імені П. Л. Шупика та ВАКХЛМ.

Протягом двох днів поспіль на стенді компанії ХЕМА кожен спеціаліст зможе випробувати себе в змаганнях з піпетування «Формула Х! Лабораторні перегони!».

 

Спеціалістів національної системи крові та лікарів усіх спеціальностей, залучених в організацію трансфузіологічної служби в закладах охорони здоров’я та надання послуг з трансфузії компонентів крові збере фахова школа з міжнародною участю «Прикладні питання забезпечення трансфузіологічної допомоги та лабораторного супроводу трансфузій», організаторами якої є КНП «Київський міський центр крові» виконавчого органу Київської міської ради; Кафедра гематології та трансфузіології НМАПО імені П. Л. Шупика. Також для фахівців цієї спеціалізації відбудуться науково-практична конференція «Гемостаз – Терра інкогніта», організована ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМН України» і семінар «Сучасні методи діагностики системи гемостазу і використання їх у клінічній практиці» від Медичної освітньої платформи Medvoice.

Актуальні теми акредитацій та вимог до медичних лабораторій, європейські стандарти, директиви, норми та механізми, що запроваджуються та імплементуються в Україні у медичній галузі, євроінтеграційні процеси у сфері технічного регулювання в Україні розгляне ТОВ «Центр розвитку якості» на науково-практичному семінарі «Вимоги європейських норм, директив та стандартів у медичній сфері. Ризики переходу на нові норми, мінімізація ризиків».

 

Питання керування інформацією лабораторії (п. 5.10 ДСТУ EN ISO 15189:2015), кому, який стандарт потрібен і навіщо, укладання угод на послуги лабораторії і видача результатів, як ефективно співпрацювати з пунктами забору біологічного матеріалу, внутрішньолабораторний контроль якості, акредитація та багато інших, не менш актуальних тем, будуть розглядатися на семінарі-практикумі «Школа менеджера з якості за стандартом ДСТУ EN ISO 15189:2015», який організовує журнал «Лабораторна справа».

Семінари для завідувачів КДЛ та фахівців лабораторної медицини проведуть учасники та партнери Конгресу ТОВ «Вектор-Бест-Україна» та ТОВ «ДНК-ТЕХНОЛОГІЯ УКРАЇНА».

 

Науково-практичну конференцію «Інфекційні хвороби у сучасному світі: епідеміологія, діагностика, лікування, профілактика, біологічна безпека» для лікарів-епідеміологів, інфекціоністів, паразитологів, мікробіологів, вірусологів організовує ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України».

Партнер Конгресу ТОВ «Навчально-методичний центр «Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю» (ISTL) на круглому столі «Ризик-менеджмент в медичній лабораторії: практикум та обговорення» збере керівників лабораторій, менеджерів з якості медичних лабораторій, провідних фахівців медичних лабораторій.

 

Протягом двох днів поспіль відбудеться авторитетний практичний захід – УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРНА ШКОЛА, де проходитимуть майстер-класи на діючому обладнанні з можливістю тестування, порадами та практичними нюансами використання, а також кваліфікованими консультаціями експертів галузі. Організаторами школи є: НАМН України; Лабораторна та метрологічна служба НАМН; Міжінститутський Референтний лабораторний центр НАМН; Всеукраїнська Асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини; ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска НАМН України»; Група компаній LMT, компанії ринку.

Керівників клінічних лабораторій та наукових лабораторних відділів збере науково-практична конференція «Медіатори запалення – їх роль у патогенезі захворювань», організаторами якої є: НАМН України; Лабораторна та метрологічна служба НАМН; Міжінститутський Референтний лабораторний центр НАМН; ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска НАМН України».

 

Також кафедра медичної та лабораторної генетики НМАПО імені П. Л. Шупика проведе два майстер-класи: «Особливості постаналітичного етапу цитогенетичних та молекулярно-цитогенетичних досліджень. Можливі помилки та шляхи запобігання їх виникнення» та «Мультидисциплінарні аспекти діагностики спадкової тромбофілій в клінічній практиці».

 Вперше в рамках Конгресу заходи проведуть Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка на тему «Сучасні наукові досягнення в експериментальній та лабораторній медицині» та НДІ експериментальної та клінічної медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця на тему «Сучасні діагностичні технології в клінічній практиці».

 


Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році», затвердженому НАМН та МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають СЕРТИФІКАТИ про підвищення кваліфікації, які дають бали за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку.


 

ПОЧУТИ, ПОБАЧИТИ, ВИПРОБУВАТИ

В рамках експозиційної частини Конгресу компанії-учасники на своїх стендах представлять новинки лабораторного обладнання, контрольно-вимірювальні прилади, комплексні рішення, необхідні для оснащення медичних лабораторій, мобільні лабораторії, лабораторні меблі та посуд, інструментарій та витратні матеріали, реагенти, індикатори, тест-системи і реактиви, засоби індивідуального захисту, спецодяг та багато іншого.

 

Серед експонентів – вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання, витратних матеріалів і технологічних рішень для медичних лабораторій.

У Конгресі приймуть участь такі відомі компанії, як: BCM «Україна.», Mir Biotech, Альбамед, АЛЬФА ЛАБ СЕРВІС, АСКМ ГРУП, БЕСТ ДІАГНОСТИК, БІО ТЕСТ МЕД, Біо-Роше, БМСЕРВІС, ВЕГА МЕДІКА, Вектор-Бест-Україна, Глобал Біомаркетинг Груп, Групотест, ДІАЛАБСЕРВІС, Діалог Діагностікс, ДНК-ТЕХНОЛОГІЯ УКРАЇНА, ЕКВІТЕСТЛАБ, ЕМПІРІКА МЕДИЧНА КОМПАНІЯ, Ерба Діагностикс Україна, ІНТЕКС-МЕД, Інтермедика, КСЕЛЬМЕД-УКРАЇНА, ЛАБВІТА, ЛАБІКС, Лабінновація, Лабораторія Гранум, Лабораторія Комплексних Рішень, Лабсвіт, Лада-Мед, ЛАЙТДЖИН, ЛЕДУМ, Медігран, Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю (ISTL), Корпорація МІРС, МК Квертімед-Україна, ОКІРА, ОМБ, Провіденс Медіка, Реагент, РедМед, СКАЙ МЕДІКА, СПЕКТРОЛАБ, СХІДНО-УКРАЇНСЬКА ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ, ТерраЛаб Ай Ті,Терра-Мед, ТОВ, УКР ДІАГНОСТИКА, УКРОРГСИНТЕЗ, Філісіт-Діагностика, ХЕМА, ХІМЕК, ЦЕНТРАЛМЕД, ШимЮкрейн та інші

Подивитися перелік учасників, контакти компаній та призначити особисту зустріч в рамках Конгресу можна за посиланням: http://labcomplex.com/spisok-uchastnikov-vystavki/

 

Платформа Конгресу максимально забезпечує експонентам прямий контакт з цільовою аудиторією – це ефективний маркетинговий інструмент для розвитку бізнесу, підвищення впізнаваності бренду, виведення новинок на ринок, розширення бази ділових контактів.

 

УНІКАЛЬНИЙ ЗАХІД, ЯКИЙ ВАРТО ВІДВІДАТИ

Вхід вільний за умови реєстрації на офіційному сайті Конгресу: http://labcomplex.com/zakazat-priglasitelnyj-na-medlabcongress/

Дізнайтесь більше про сучасні світові досягнення лабораторної індустрії – відвідайте Міжнародний конгрес з Лабораторної медицини 23-25 вересня 2020 року у виставковому центрі ACCO International за адресою: Україна, Київ, проспект Перемоги, 40-Б, парк імені Пушкіна, поруч із метро «Шулявська» та «Політехнічний Інститут»!

 

За детальною інформацією звертайтеся до організаційного комітету:

+38 044 206-10-99
+38 096 734-45-05
+38 066 800-83-64

press@labcomplex.com

Приєднуйтеся до нас на Facebook: www.facebook.com/medlabcongress

Дата: 
среда, сентября 2, 2020