НМАПО імені П. Л. Шупика – віднині організатор Mіжнародного медичного форуму

Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика виступить організатором головної події галузі охорони здоров’я України – VI Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації», який відбудеться 15-17 квітня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза».

Провідні фахівці академії візьмуть участь у організації науково-практичної програми Форуму – IV Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України», який внесено до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, що проводяться в 2015 році», затверджений НАМН та МОЗ України.

Зокрема, свої останні розробки та унікальні технології профілактики, діагностики та лікування захворювань представлять: кафедра гематології і трансфузіології, кафедра кардіології, кафедра клінічної лабораторної діагностики, кафедра клінічної лабораторної імунології та алергології, кафедра дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії,  кафедра оториноларингології, кафедра комбустіології та пластичної хірургії, кафедра медицини катастроф, кафедра медицини невідкладних станів, кафедра неврології №2, кафедра нейрохірургії, кафедра неонатології, кафедра нефрології та нирковозамісної терапії, кафедра променевої діагностики, кафедра терапії, кафедра радіології.

Варто відзначити, що НМАПО ім. П.Л. Шупика в особі її ректора – акад. Вороненка Юрія Васильовича та співробітників закладу активно підтримують Форум від початку його заснування. Тісне співробітництво, прагнення до вдосконалення вивели професійні стосунки на новий рівень – академія тепер носить статус «Організатора Міжнародного медичного форуму».

«Рівень Міжнародного медичного форуму з кожним роком зростає, його діяльність направлена на впровадження новітніх відкриттів у ведення медичної практики. Ми обираємо Форум для проведення власних симпозіумів, конференцій, майстер-класів, щоб спеціалісти мали змогу підвищити рівень кваліфікації та залишалися у епіцентрі останніх наукових розробок вчених НМАПО ім П.Л. Шупика. Новий виток наших стосунків дозволить продемонструвати великий науковий та прикладний потенціал вчених академії, започаткувати новітні освітні проекти для фахівців охорони здоров’я», – підкреслив ректор Національної медичної академії ім. П.Л. Шупика Юрій Васильович Вороненко.

Дата: 
четверг, января 29, 2015