Міжнародна виставка Обладнання та Технологій для Фармацевтичної промисловості PharmaTechExpo 2020

 

Виставку перенесено на 19–21 жовтня 2021 року: http://labcomplex.com/perenesennia-labcomplex-na-2021-rik/

 

PharmaTechExpo 2020

27–29 жовтня 2020 року у виставковому центрі ACCO International відбудеться XI Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo.

Це єдина в Україні виставка, в рамках якої представлений весь процес фармацевтичного виробництва – від розробки субстанцій, контролю якості сировини, обладнання для виробництва фармацевтичних препаратів і пакувальних технологій до транспортування та зберігання лікарських засобів.

 

Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації на сайті: http://www.pharmatechexpo.com.ua/zakazat-priglasitelnyj-na-meropriyatiya/

 

Організатори – Група компаній LMT, Об`єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України, НМАПО імені П. Л. Шупика.

Захід проходить за підтримки і сприяння Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, ДП «Державний експертний центр МОЗ України», ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», Національної академії медичних наук України, ДП «Український фармацевтичний інститут якості», профільних фармацевтичних асоціацій та громадських об`єднань.

 

Офіційне видання виставки: PHARMATECHEXPO JOURNAL

 

Майданчик PHARMATechExpo забезпечує експонентам прямий контакт з цільовою аудиторією. Це ефективний маркетинговий інструмент для розвитку бізнесу, підвищення впізнаваності бренду, виведення новинок на ринок, презентація інноваційних розробок, розширення бази ділових контактів, обміну досвідом між фахівцями, об’єднання науково-технологічного потенціалу фармацевтичної промисловості для розвитку і зміцнення галузі.

 

Вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання та технологічних рішень для фармацевтичної промисловості на своїх стендах представлять:

• виробниче і невиробниче обладнання;

• сировину та інгредієнти;

• лабораторно-аналітичне обладнання;

• комплексні рішення для фармацевтичних підприємств;

• технології та обладнання для водоочищення та водопідготовки в фармацевтичному виробництві;

• промислове холодильне та кліматичне обладнання для фармацевтичних підприємств;

• технології для виробництва косметичної продукції;

• послуги для компаній фармацевтичної індустрії.

 

У 2019 році на виставці презентували своє обладнання, товари і послуги такі компанії: ECI Packaging Ltd (USA), IMCoPharma, ROMMELAG ENGINEERING, WIPOTEC-OCS GmbH, ZETA GmbH, Біола, Бютлер&Партнер, ГЕНРІХ, Датафарм, ЄВРОДЖЕТ, КАБЕЛЬФАРМТЕХНІКА, КІТМЕД, Михаил Курако, Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю (ISTL), Новафілтер Технолоджі, ОМАГ С.Р.Л., СВС-АРТА, СП КБТ, Технопролаб, УКРОРГСИНТЕЗ, ФАРММАШ, ФАРМПРОМ, ФармФільтр, ХІМЛАБОРРЕАКТИВ, Центр Валідації, Antares Vision, EDA Medical&Pharmaceutical Technology Co. LTD, Eljunga, Hicof Inc, Inherent Simplicity Baltic, Innovative Pharma Baltics, Metronik d.o.o., nSoft, SKS, Блок СіЕрЕс, ІВК ЛеоКон Груп, Еногруп, Карбіон, Новфілпак, МКТ-КОМЮНІКЕЙШН, Стройторгсервіс, ФАВЕА ІНЖИНІРИНГ КИЇВ, ФАВІКОН, Чумаки в Китаї та інші.

 

У рамках виставки відбудеться МІЖНАРОДНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ КОНГРЕС – унікальна платформа для об’єднання теорії та практики процесів виробництва. Це сучасний формат організації зустрічей і заходів, який об’єднує фармацевтичних виробників і компанії, які представляють обладнання та сировину для виробництва лікарських засобів і медичних виробів, косметологічної продукції, БАДів.

 

У рамках Конгресу відбудуться конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи, презентації обладнання в дії.

Основні напрями Конгресу:

• ефективне фармацевтичне виробництво;

• розвиток фармацевтичної індустрії;

• інформаційні технології у фармацевтичному виробництві;

• чинні стандарти й регуляторні вимоги для фармацевтичної галузі;

• системи життєзабезпечення підприємства, додаткове обладнання та витратні матеріали;

• лабораторні методи контролю якості фармацевтичної продукції

• медичні вироби в номенклатурі фармацевтичних виробників;

• парафармацевтика в лінійці продукції фармацевтичних підприємств;

• виробництво лікувально-косметичних засобів;

• навчання та підготовка персоналу.

 

Конгрес внесено до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2020 році», затвердженому НАМН та МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

 

ПАРАЛЕЛЬНО З ВИСТАВКОЮ, НА ОДНОМУ МАЙДАНЧИКУ, ВПЕРШЕ ВІДБУДЕТЬСЯ

МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «УПАКОВКА ТА МАРКУВАННЯ»

На виставці буде представлено сучасне обладнання для виробництва тари та упаковки, маркування та етикетування, лінії виробництва для підприємств, системи автоматизації, витратні матеріали та інша продукція, що відповідає європейським і світовим стандартам, для:

• фармацевтичної промисловості;

• харчової промисловості;

• парфумерно-косметичної промисловості;

• хімічної промисловості;

• інших галузей промисловості.

 

Комплексні рішення, системи підготовки повітря та кондиціонування, фільтри та розподільники повітря, системи контролю та автоматики, електрообладнання, аксесуари, модульні бокси, засоби індивідуального захисту, засоби дезінфекції та очищення для «чистих приміщень» та багато іншого буде представлено на МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ CLEANTECHEXPO «ТЕХНОЛОГІЇ ЧИСТИХ ПРИМІЩЕНЬ».

 

Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації на сайті: http://www.pharmatechexpo.com.ua/zakazat-priglasitelnyj-na-meropriyatiya/

 

Зустрічаємося 27–29 жовтня 2020 року у виставковому центрі ACCO International за адресою: Київ, проспект Перемоги, 40-Б, ст. метро «Шулявська», парк ім. О.С. Пушкіна

 

Детальна інформація:

Тел. / Факс: +380 (44) 206-10-16, 206-10-99

marketing@pharmatechexpo.com.ua

 

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА PHARMATECHEXPO →

Дата: 
понедельник, января 27, 2020